چرا همایش‌یار؟

به جرات می‌توان گفت همایش‌یار کامل‌ترین و منحصربه‌فردترین اپلیکیشن برگزاری رویداد است که تمامی نیازهای برگزارکننده را پوشش می‌دهد. طی 10 سال متمادی تیم همایش‌یار با نیازسنجی و تحلیل بازار، سعی در برطرف کردن نیازهای برگزارکنندگان رویداد داشته و همواره در پی توسعه اپلیکیشن خود بوده است. ما در همایش‌یار با شعار رویداد سبز (حذف هزینه‌های بالای اقلام چاپی و کمک به حفظ محیط زیست) اقدام به برگزاری رویدادهایی با کیفیت کرده‌ایم و امیدوریم شما نیز به ما در کمپین رویداد سبز بپیوندید.

در ادامه به توضیح برخی از امکانات همایش‌یار می‌پردازیم.

برخی امکانات همایش یار

سامانه‌ای یکپارچه:

همایش‌یار صرفا برای یک رویداد خاص تعریف نشده است؛ بلکه سامانه‌ای است یکپارچه برای پوشش کلیه رویدادهای سازمان تنها با یکبار نصب.

پوشش کامل رویداد:

پیش از رویداد، حین رویداد و حتی پس از آن نیز امکان برنامه‌ریزی تمامی مراحل برگزاری، برقراری نظم و هماهنگی و همچنین حفظ ارتباط موثر سازمان با شرکت‌کنندگان در رویداد وجود خواهد داشت.

محصولی کارآمد و مطمئن:

همکاری همایش‌یار با مجموعه‌هایی بزرگ همچون وزارت کشور، دانشگاه تهران، دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه آزاد و سایر سازمان‌های بزرگ و همچنین رضایت این سازمان‌ها و همکاری مجدد آن‌ها نشان از کارآمدی و داشتن حس اطمینان به این محصول است.

ثبت نام

در همایش‌یار امکان ثبت‌نام کلیه افراد قبل از رویداد و صدور کد جداگانه مخصوص به هر فرد برای حضور و غیاب و صدور گواهی نامه وجود دارد.

نظرسنجی آنلاین

امکان قرار دادن نامحدود سوالات برای بخش نظرسنجی و امکان نمایش نتایج به صورت نمودار و جدول در روز برنامه برای برگزارکننده رویداد وجود خواهد داشت.

جدول زمانبندی

امکان به‌روزرسانی جدول زمان‌بندی در هر لحظه از رویداد، امکان چینش بر اساس سالن و یا بر اساس روز همایش از ویژگی‌های مهم سامانه مدیریت رویداد همایش‌یار است.

ارسال فایل

امکان ارسال فایل با هر فرمتی (اعم از Pdf کتابچه خلاصه مقالات، پاورپوینت، فایل متنی، تصویری و یا ویدیویی) از بخش ارسال فایل به مخاطبین در این سامانه وجود دارد. 

گالری

در سامانه مدیریت رویداد همایش‌یار امکان قرار دادن کلیه تصاویر قبل، بعد و در حین برگزاری رویداد فراهم شده است. در نتیجه برگزار کننده می‌تواند به‌راحتی تمامی عکس‌های رویداد را بارگذاری کند.

ترجمه همزمان

حذف هدست‌های ترجمه همزمان و جایگزینی استفاده از بخش ترجمه همزمان اپلیکیشن همایش‌یار از مهمترین ویژگی‌های متمایزکننده ما نسبت به دیگر سامانه‌ها است.

پرسش پاسخ آنلاین

در سامانه مدیریت رویداد همایش‌یار امکانی فراهم شده تا حاضرین بتوانند از سخنرانان سوال پرسیده و پاسخ خود را از آن‌ها دریافت کنند. این قابلیت حتی پس از اتمام رویداد نیز برای شرکت کنندگان قابل استفاده خواهد بود.

پخش زنده

در سامانه مدیریت رویداد همایش‌یار امکان پوشش پخش زنده همایش یا کارگاه و فروش بلیط برای افرادی که به هر دلیل امکان حضور به صورت فیزیکی در رویداد را ندارند، فراهم شده است. این افرد می‌توانند با ثبت‌نام و دریافت کد مخصوص به صورت مجازی و بر خط (آنلاین) در رویداد شرکت کنند.

    سبد خرید