جشن ملی روابط عمومی

در عصر معاصر تنها جایی که می توان از نظریه بزرگمرد» توماس کارلایل« استفاده نمود، بحث تجلیل از بزرگان علمی، پیشکسوتان و بزرگ مردانی است که پای در عرصه علمی نوین گذاشته و باعث خلق رویکردهای نوین و دانشی نو شده‌اند. در حقیقت پدران علم مردان بزرگی هستند که از جان و دل برای خلقی نو مایه گذاشتند. علوم ارتباطات نیز همچون سایر علوم محصول تلاش‌های چنین مردان بزرگی است که به حق شایسته تکریم و بزرگداشت هستند.« ایوی لی»  پدر روابط عمومی جهان و« دکتر حمید نطقی» پدر روابط عمومی ایران که هر دو در بنیان و توسعه این علم کاربردی تاثیرات عمیقی را از خود به یادگار گذاشتند . مجموعه دپارتمان ارتباطات و اطلاعات اصفهان وگروه  ارتباطات موسسه آموزش عالی دانش پژوهان پیشرو در کنار  انجمن روابط عمومی ایران همزمان با روز ولادت پدر روابط عمومی جهان آقای .« ایوی لی»   مصادف با ۱۶ جولای ۲۰۲۲ در همزمانی با ۲۵ تیر ماه ۱۴۰۱ هجری شمسی که روز َدرگذشت پروفسورنطقی پدر روابط عمومی ایران نیز هست،جشن ملی روابط عمومی را با هدف تجلیل از مقام شامخ آن بزرگواران در کنار اختتامیه دومین جشنواره ملی ایده های خلاق روابط عمومی ایران را در سال تولید دانش بنیان، اشتغال،کارآفرین برگزار می‌کند حضور اندیشمندان و بزرگان علمی جهان و کشور در کنار مدیران و روسای تشکل‌های روابط عمومی سراسری می تواند مجالی برای همفکری و رایزنی در راستای تعیین سیاستهای آینده توسط علوم ارتباطات و روابط عمومی در استان ها باشد.

یکشنبه – 26 تیرماه 1401 – ساعت 16​

اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، تالار همایش های ابن سینا​

جشن ملی روابط عمومی
بزرگداشت مقام شامخ پدر روابط عمومی
اختتامیه دومین جشنواره ملی ایده های خلاق روابط عمومی ایران

معرفی رویداد

امروزه ارتباطات نقش بسيار مهمي در پيشبرد اهداف يك سازمان در جامعه ايفا مي كند. در حقیقت بهبود كمي و كيفي فعاليت‌هاي سازمان و افزايش بهره‌وري در سايه انعكاس فعاليت‌هاي سازمان به جامعه و بهره‌گيري از امكانات و قابليت‌هاي اجتماعی و مشاركت عمومي است.

در اين راستا روابط‌عمومي‌ به عنوان  قلپ تپنده اندیشه ورزی و تولید ایده های خلاق در تسهیل فرایندهای سازمانی و اجتماعی و حلقه ارتباطي سازمان‌ها با جامعه، نقشی تاثیرگذار دارد به طوری که هر چه اين توانمندی گسترده‌تر  باشد، به همان اندازه سازمان در پيشبرد اهداف و فعاليت‌هاي خود موفق‌تر خواهد بود. پس روابط‌عمومي‌ها براي اينكه بتوانند در انجام وظابف خود موفق شوند، بايد در جستجوي تكنيك‌ها، الگوها و شيوه‌هاي مناسب و نوین باشند.

از سوی دیگر روابط عمومی یک دانش مولف است که راهبردها ، مهارتها و تکنیک های آن بر اساس رسالت و وظایف سازمان زیربط بومی سازی و منطبق می گردد و لذا تقلید کورکورانه در تحقق عملکردهای روابط عمومی ناب جایگاهی ندارد. لذا توجه ویژه به خلاقيت و نوآوری است که اگر به درستي به كار گرفته شود، باعث رشد بهره وری ، حل مسایل پیش رو و تعالی سازمانی می گردد.

برگزار کنندگان سومین کنفرانس بین‌المللی رویکردهای نوین روابط‌عمومی ایران، پس از استقبال خوب از اولین جشنواره ایده‌های خلاق روابط‌عمومی ایران و برگزاری موفقیت آمیز آن در سال  1398، تصمیم گرفت برای دومین بار  این جشنواره را بنا به رسالت‌ها و مأموریت‌های اصلی خود و در جهت اعتلا و پیشرفت همه‌جانبه علوم ارتباطات و روابط‌عمومی برنامه ریزی و اجرا نماید.

اهداف جشنواره

 • آشنایی با اصول و استانداردهای خلاقیت و طراحی ایده‌های ناب روابط‌عمومی  و ارائه آثار و تجارب موفق.
 • توسعه و ارتقای توانمندی‌ها و مهارت‌های مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی در حوزه فعالیت‌های خلاقانه و ایده‌پردازی ارتباطی.
 • فرهنگ‌سازی ، تکریم و معرفی نخبگان و الگوهای برتر در حوزه خلاقیت های روابط عمومی و ارتباطات.
 • تبیین نقش تکنولوژی‌های نوین ارتباطی  در توسعه آموزشی در فرآیند خلاقیت و نوآوری.
 • ایجاد فضای رقابتی سالم و شور و نشاط علمی و تعامل بین متخصصان و کارشناسان این عرصه.
 • کمک به تولید، تأمین و ارایه محتواهای فاخر و با کیفیت.
 • به اشتراک‌گذاری و انتقال ایده‌ها و تجربه‌های ناب و متمایز.
 • کسب دانش و راهکارهای عملی برای به حداکثر رساندن فعالیت های ارتباطی و روابط عمومی‌.
 • ارائه جدیدترین دست آوردها وآموزه‌های کارکنان  روابط‌عمومی.
 • ایجاد فرصت‌های ارائه و به کارگیری تجربه‌های موفق و متفاوت در سایر روابط‌عمومی‌ها.
 • شبکه سازی مدیران، کارشناسان و متخصصان و دانشجویان روابط‌عمومی و حوزه‌های علوم ارتباطات و جامعه شناسی

ارتباط با دبیرخانه رویداد

رئیس دپارتمان ارتباطات و اطلاعات اصفهان: دکتر هادی زمانی 09132069962

قائم مقام دپارتمان ارتباطات و اطلاعات اصفهان: دکتر سید محمد موسوی 09133134463

مدیر دپارتمان و رییس کمیته علمی : دکتر عباس زمانی 09133097571

رئیس جشنواره: 09133134861 (مهندس سید مجید میرپویا)

دبیر کمیته علمی: دکتر مهدی محسنی نیا

تلفن روابط عمومی شورای نمایندگی انجمن روابط عمومی ایران – استان اصفهان: 09162024861

دبیر اجرایی جشنواره:  09376975715 (وجیهه سلمانی)

مسیریابی از روی نقشه

  سبد خرید