توضیحات عمومی:

رویداد عبارت است از مراسمی با موضوع و جزئیات معین که در زمان و مکان معین توسط یک شخص حقیقی و یا حقوقی برگزار می‌گردد. رویداد می‌تواند حضوری و یا آنلاین باشد.

برگزارکننده” عبارت است از شخصی حقیقی و یا حقوقی که مسئولیت مستقیم ثبت و انتشار اطلاعات، برگزاری رویداد، خدمات‌دهی به شرکت کنندگان و همچنین دریافت وجوه ثبت‌نام و یا عودت وجه در صورت عدم برگزاری رویداد را بر عهده دارد.

شرکت کننده: عبارت است از کاربری که با عضویت و دارا بودن اکانت می‌تواند در وب سایت و اپلیکیشن رویدادها ثبت‌نام نموده و در آن‌ها شرکت کند.

سامانه مدیریت رویداد همایش‌یار یک پلتفرم ثبت‌نام و ارائه خدمات در زمان برگزاری رویداد است که در کلیه مراحل برگزاری همراه برگزارکنندگان و شرکت کنندگان خواهد بود.

شرایط و قوانین:

در صورتی‌ که همایش‌یار در هر مرحله از همکاری با یکی از شرایط زیر مواجه شود، می‌تواند اقدام به حذف صفحه‌ ایجاد شده برای رویداد کرده و ضمن قطع کامل دسترسی به حساب کاربری، در صورت نیاز نسبت به پیگیری موضوع از مراجع قضایی اقدام کند:

 • فقدان صلاحیت برگزارکننده در معرفی رویداد، انتشار اطلاعات آن، دریافت درآمدهای حاصل از بلیت‌فروشی یا عدم صلاحیت و توان کافی وی برای برگزاری رویداد اعلام‌ شده (به تشخیص واحد حقوقی همایش‌یار).
 • استفاده از امکانات همایش‌یار برای انتشار اطلاعات شخصی یا گروهی، تبلیغ، ارسال بدافزار و ویروس، خرید و فروش کالا و خدمات (هر آن چیزی به جز بلیت رویدادی که در همایش‌یار تعریف شده باشد) یا هر استفاده‌ تجاری و غیرتجاری خارج از چارچوب همکاری تعریف‌ شده با همایش‌یار.
 • غیرواقعی بودن اطلاعات رویداد بارگذاری شده و یا تخلف برگزارکننده از قوانین رسمی کشور که موجب عدم‌‌ صلاحیت وی برای برگزاری رویداد شود (به تشخیص واحد حقوقی همایش‌یار).
 • برگزارکننده رویداد حق سوء استفاده از اطلاعات شخصی شرکت کنندگان را ندارد.

برگزارکننده موظف است محتوای صفحه‌ رویداد را با رعایت نکات زیر تهیه و ارائه دهد:

 • احراز شرایط ارائه‌ اطلاعات به صورت عمومی و رعایت کامل حقوق مولفین و مصنفین
 • رعایت کلیه‌ ضوابط و قوانین بین‌المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران برای انتشار مطالب در اینترنت
 • استفاده از امکانات همایش‌یار فقط به منظور دست‌یابی به اهداف ذکر شده در موضوع همکاری
 • کلیه‌ محتوای ارسالی شامل متن، عکس، قیمت‌ها و شرایط، فیلم و غیره ابتدا توسط مسئولین همایش‌یار بررسی شده و پذیرش یا رد درخواست ایجاد رویداد، حداکثر طی مدت 24 ساعت کاری انجام می‌شود.
 • همایش‌یار در انتشار و یا عدم انتشار محتوای ارائه‌ شده کاملاً مختار است.
 • همایش‌یار می‌تواند پیش از انتشار محتوا تغییراتی در آن اعمال کند به این شرط که چنین اصلاحاتی ناقض حقوق برگزار‌کننده نبوده و تغییری عمده‌ و اساسی در ارکان رویداد ایجاد نکند.
 • قوانین استرداد بلیت از سوی برگزارکننده تعیین می‌شود و برگزارکننده می‌تواند حداکثر تا زمان شروع رویداد، موعد استرداد بلیت را تعیین کند.
 • در صورت بروز تغییرات اساسی در رویداد یعنی تغییر زمان، مکان (حداقل ۱۲ ساعت در زمان شروع رویداد و یا حداقل ۲۰ کیلومتر تغییر در محل رویداد) یا موضوع رویداد خریدار حق دارد بدون هیچ‌گونه قید و شرطی بلیت خریداری شده را پس بدهد و کل پول پرداختی را دریافت کند.
 • در صورت ارائه‌ درخواست‌های متعدد و بیش‌ازحد معمول برای استرداد بلیت (به تشخیص همایش‌یار) همایش‌یار می‌تواند راساً برای پس گرفتن بلیت و استرداد هزینه‌ پرداخت‌ شده اقدام کند.
 • در صورت عودت مبالغ دریافت‌ شده توسط همایش‌یار به شرکت کنندگان، برگزارکننده موظف است کارمزد سرویس همایش‌یار، هزینه‌های مربوط به نقل و انتقال وجوه را به همایش‌یار پرداخت کند. همایش‌یار می‌تواند این مبلغ را از سایر حساب‌ها و رویدادهای کنونی همین برگزارکننده وصول نماید.
 • چنانچه برگزارکننده رویداد به هر دلیلی تصمیم به لغو رویداد داشته باشد، باید از همایش‌یار درخواست تسویه حساب نماید. سامانه پس از کسر کارمزد استفاده از خدمات، وجه را به برگزارکننده رویداد پرداخت می‌نماید و برگزارکننده موظف است تا خود نسبت به عودت وجه به شرکت کنندگان آن رویداد، اقدام نماید.

تغییرات در رویداد

در صورت بروز هرگونه تغییر اساسی در رویداد، برگزارکننده موظف است بلافاصله تغییرات را در صفحه‌ رویداد اعمال کرده و مراتب را به صورت کتبی (از طریق ایمیل) و تلفنی به اطلاع همایش‌یار رسانده و به شرکت کنندگان آن رویداد نیز اطلاع رسانی کند. اگر تغییرات اساسی باشند یا رویداد کاملاً لغو شود، مطابق بند پیشین نسبت به عودت هزینه‌ بلیت‌ها اقدام می‌شود.

پرداخت به برگزارکننده

 • همایش‌یار کل مبالغ دریافتی بابت بلیت‌ها را حداکثر طی ۲ روز کاری (از شنبه تا چهارشنبه ساعت‌ 9 صبح تا 4 بعدازظهر) پس از اتمام رویداد یا در شرایطی قبل از اتمام رویداد، در وجه برگزار‌کننده واریز خواهد کرد.
 • همایش‌یار برای حمایت از برگزاری هرچه بهتر رویدادها درآمد حاصل از فروش را، پس از احراز هویت برگزارکننده و کسر کارمزد خود، به برگزارکننده پرداخت می‌کند.
 • لطفاً توجه داشته باشید که چنانچه گزینه‌ پرداخت کارمزد توسط شرکت کننده را فعال نمایید، در مواقعی (مثلاً هنگامی که قیمت بلیت از حد خاصی کمتر باشد) ممکن است باقی‌ مانده‌ حساب رویداد شما منفی شود. در این مواقع همایش‌یار این حق را دارد که این میزان کسری از درآمد فروش را در رویدادهای آینده و یا اعتبار حساب کاربری برگزارکننده برداشت نماید.
 • شرکت کنندگان، مسئول حفاظت از شناسه و رمز عبور خود هستند و در صورتی که شناسه و رمز عبور خود را در اختیار شخص دیگری بگذارند مسئولیت ناشی از این عمل بر عهده‌ آن‌ها است.
 • از آن‌جا که کد خریدار بر اساس اسم و اطلاعاتی که او به همایش‌یار ارائه کرده تنظیم می‌شود مسئولیت صحت، دقت و کامل بودن اطلاعات داده شده بر عهده‌ کاربر است.
 • همایش‌یار از یک تیم کارآزموده‌ فناوری اطلاعات برای ارائه‌‌ خدمات خود بهره می‌گیرد، با این حال امکان بروز اختلال در اینترنت همیشه وجود دارد. بدیهی است همایش‌یار برای حل مشکلات احتمالی مربوط به خود تمام تلاش خود را می‌کند؛ اما در مورد مشکلات خارج از کنترل مسئولیتی ندارد.
 • از آن‌جایی که پرداخت ما بر اساس سیستم درگاه الکترونیکی بانک‌های معتبر کشور تنظیم شده است، همایش‌یار مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک‌ها نخواهد بود.
 • در ازای ثبت‌نام انجام شده یا بلیت خریداری شده کاربران تنها می‌توانند در رویداد مربوطه شرکت نمایند (خریدار نمی‌تواند در ازای کد یا بلیت خود پول مطالبه نماید).
 • همایش‌یار تلاش می‌کند واقعی بودن هویت برگزارکننده هر رویداد را بررسی نماید و تنها در صورت تایید آن اطلاعات آن را منتشر نماید. ولی در نهایت مسئولیت تضمین کیفیت خدمات بر عهده‌ همایش‌یار نخواهد بود.
 • چنان‌چه مشتری در تاریخ تعیین‌ شده در سایت از بلیت خود استفاده ننماید همایش‌یار مسئولیتی در قبال از بین رفتن فرصت مشتری ندارد و وجه آن مسترد نخواهد شد.
 • افراد بایستی نکات مربوط به هر رویداد را با دقت مطالعه نمایند؛ زیرا این دقت در هنگام استفاده از خدمات بسیاری از نگرانی‌ها و تماس‌ها را برطرف می‌نماید.
 • قوانین پس گرفتن بلیت یا هزینه ثبت‌نام، توسط برگزارکننده تعیین می‌شود و در صورتی که ذکر نشود به این معنی است که امکان پس دادن بلیت یا حق ثبت نام وجود ندارد.
 • چنانچه اختلالی در سیستم پرداخت وجود نداشته باشد، مبالغ پرداختی توسط شرکت کنندگان به همایش‌یار، تا قبل از واریز به حساب برگزارکننده‌ رویداد، از نظر حقوقی حکم “امانت” را دارد، لذا همایش‌یار اجازه‌ دخل و تصرف در این وجوه را نداشته و آن را به حساب برگزارکننده‌ی رویداد واریز می‌کند. سپس برگزارکننده‌ رویداد در خصوص عودت وجه و استرداد بلیت، مطابق سیاست خود تصمیم‌گیری می‌کند. لذا شرکت‌کنندگان جهت پس دادن بلیت، باید با برگزارکننده‌ رویداد مذاکره نمایند.
 • چناچه شرکت کننده رویداد پس از خرید بلیت، به هر دلیلی درخواست عودت بلیت را داشته باشد؛ کارمزد همایش‌یار از مبلغ پرداخت شده کسر خواهد شد. درخصوص عودت باقی مانده مبلغ پرداخت شده، شرکت کننده باید با برگزارکننده به توافق برسد.
 • به جز مورد ذکر شده در بند 12، برگزارکننده‌ رویداد می‌تواند مطابق سیاست خود، نسبت به کسر درصد اضافی از مبلغ بلیت اقدام نماید.
 • اطلاعاتی که در هنگام خرید بلیت وارد می‌کنید، توسط برگزارکننده رویداد قابل دسترسی می‌باشد.
 • با توجه به اینکه مبلغ بلیت پرداختی توسط شرکت کننده، جزو درآمدهای همایش‌یار محسوب نمی‌شود، لذا همایش‌یار نمی‌تواند در قبال خرید بلیت، فاکتور رسمی ارائه کند.
 • در خصوص تعهداتی که برگزارکننده‌ رویداد می‌دهد که خارج از اختیار همایش‌یار می‌باشد، همانند صدور گواهی شرکت در رویداد، تعهد عودت وجه در صورت نارضایتی، ارسال فایل و … همایش‌یار هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد و می‌بایستی مستقیماً از برگزارکننده‌ رویداد پیگیری شود.

سرویس وبینار خریداری شده، برای یک رویداد است و به مدت حداکثر 30 روز از زمان خرید، قابل استفاده است. توجه کنید این سرویس پس از 2 ساعت از پایان زمان رویداد غیرفعال خواهد شد.

چنانچه نیاز به استفاده‌ طولانی‌تری از این سرویس داشتید، می‌بایستی مجدداً پرداخت و فعالسازی نمایید.

وبینار خریداری شده به هیچ وجه قابل استرداد نمی‌باشد.

چنانچه از سرویس وبینار استفاده‌ غیرمجاز شود، همایش‌یار حق دارد تا بدون اطلاع قبلی، سرویس وبینار را مسدود نماید. ملاک استفاده غیرمجاز به تشخیص همایش‌یار می‌باشد.

چنانچه تعداد شرکت‌کنندگان رویداد شما بیش از 99 نفر می‌باشد، شما می‌بایستی این موضوع را 24 ساعت قبل از شروع رویداد به همایش‌یار گزارش کنید تا زیرساخت لازم برای تعداد بیشتر فراهم شود. در صورت عدم اطلاع‌رسانی شما، همایش‌یار مسئولیتی در قبال اختلالات ارتباطی حین رویداد نخواهد داشت.

از اولویت‌های اصلی ما حفظ حریم خصوصی بازدیدکنندگان است. این سند سیاست حریم خصوصی شامل انواع اطلاعات جمع‌آوری‌ شده و ثبت‌ شده توسط Hamayeshyar.com و نحوه استفاده از آن است.

اگر سوالات دیگری داشته باشید و یا نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی داشته باشید، در تماس با ما از طریق ایمیل در سایت info@hamayeshyar.com تردید نکنید.

همایش‌یار روش استاندارد استفاده از فایل‌های لاگ را دنبال می‌کند. این فایل‌ها بازدیدکنندگان را هنگام بازدید از وب سایت ثبت می‌کنند. همه شرکت‌های میزبان این کار را انجام می‌دهند و بخشی از تجزیه و تحلیل خدمات است. اطلاعات جمع‌آوری‌ شده توسط فایل‌های لاگ، شامل آدرس‌های پروتکل اینترنت (IP)، نوع مرورگر، ارائه‌ دهنده خدمات اینترنتی (ISP)، تاریخ و مهر زمان، صفحات اشاره / خروجی و احتمالا تعداد کلیک است. این‌ها با هیچ اطلاعاتی مرتبط نیستند که شخصا قابل‌ شناسایی باشد. هدف از این اطلاعات تحلیل گرایش‌ها، مدیریت سایت، ردیابی حرکت کاربران در وب سایت و جمع‌آوری اطلاعات جمعیتی است.

مانند هر وب سایت دیگر، همایش‌یار از کوکی‌ها استفاده می‌کند. این کوکی‌ها برای ذخیره اطلاعات از جمله ترجیحات بازدیدکنندگان و صفحات وب سایت مورد استفاده قرار می‌گیرند. اطلاعات برای بهینه‌سازی تجربه کاربران با شخصی سازی صفحه وب سایت ما براساس نوع مرورگر وب و / یا سایر اطلاعات استفاده می‌شود.

سرورهای تبلیغ ثالث یا شبکه‌های تبلیغاتی از فن‌آوری‌هایی نظیر کوکی‌ها، جاوا اسکریپت یا وب سایت استفاده می‌کنند که در تبلیغات و لینک‌های مربوط به آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، که به طور مستقیم به مرورگر کاربران ارسال می‌شوند. زمانی که این اتفاق می‌افتد آن‌ها به طور خودکار نشانی IP شما را دریافت می‌کنند. این تکنولوژی‌ها برای اندازه‌گیری اثربخشی تبلیغات تبلیغاتی خود و یا شخصی کردن محتوای تبلیغاتی که در وب سایت‌هایی که به آن‌ها مراجعه می‌کنید، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

همایش‌یار هیچ دسترسی و یا کنترلی بر روی کوکی‌هایی که توسط تبلیغ کنندگان ثالث مورد استفاده قرار می‌گیرند، ندارد.

سیاست حفظ حریم خصوصی همایش یار برای سایر تبلیغ کنندگان یا وب سایت‌ها اعمال نمی‌شود. بنابراین، ما به شما توصیه می‌کنیم تا با سیاست‌های حریم خصوصی مربوطه از این سرورهای تبلیغ شخص ثالث برای اطلاعات دقیق‌تر مشورت کنید. ممکن است شامل اعمال و دستورالعمل‌های آن‌ها در مورد نحوه انتخاب گزینه‌های خاص باشد. شما ممکن است یک لیست کامل از این سیاست‌های حریم خصوصی و ارتباطات آن‌ها در اینجا پیدا کنید: لینک‌های سیاست حریم خصوصی.

شما می‌توانید انتخاب کنید که کوکی را از طریق گزینه‌های مرورگر خاص خود غیرفعال کنید. برای دانستن اطلاعات دقیق‌تر در مورد مدیریت کوکی با مرورگرهای وب خاص، می‌توان آن را در وب سایت‌های مربوط به مرورگرهای وب پیدا کرد.

این سیاست حفظ حریم خصوصی تنها برای فعالیت‌های آنلاین ما اعمال می‌شود و برای بازدیدکنندگان وب سایت ما با توجه به اطلاعاتی که آن‌ها در Hamayeshyar.com جمع‌آوری می‌کنند، معتبر است. این سیاست برای هر اطلاعاتی که روی کانال‌های دیگر به غیر از این تارنما قرار دارد، قابل‌ اجرا نیست.

با استفاده از وب سایت ما بدین معنا است که شما با سیاست حریم خصوصی ما موافق هستید و با ضوابط و ضوابط آن موافق هستید.

  سبد خرید