اولین همایش بزرگ روانشناسی سرمایه گذاری

 امروزه کاملا روشن شده است که فرض عقلایی بودن ساختارها و بازارهای مالی چندان با واقعیت‌های موجود همخوانی ندارد. به عبارتی، نیروهای روانشناختی و تورش‌های رفتاری انسان‌ها به طور موثری، تصمیمات فعالان و سرمایه‌گذاران در بازارهای مالی را تحت تاثیر قرار می‌دهند. لذا علیرغم نو بودن آموزه‌های مربوط به مالی رفتاری و روانشناسی در سرمایه‌گذاری، تاثیرات عمیق آن‌ها کاملا در دنیای مدرن مالی درک شده است.

 به همت مجموعه تورش، اولین همایش بزرگ روانشناسی سرمایه‌گذاری در تاریخ ۲۵ مردادماه در سالن همایش‌های هتل قلب تهران برگزار خواهد شد.

در این رویداد، با حضور سخنرانان داخلی و خارجی و برنامه های متنوع، مفاهیم اساسی روانشناسی مالی به نحوی جامع و جذاب ارائه خواهد شد. ضمنا با تشکیل پروفایل ریسک برای شرکت کنندگان، ضمن کمک به خودشناسی آنان، آموزش های لازم با توجه به روحیات و ویژگی های فردی مدنظر خواهد بود.

همچنین، شرایط ویژه ای از طرف اسپانسرها برای شرکت کنندگان تدارک دیده شده است که به طور کلی شامل اکانت رایگان انیگما و دریافت تخفیف کارمزد و اعتبار از کارگزاری های همکار می شود.

چهارشنبه ۲۵ مردادماه ۱۴۰۲، ساعت ۱۵

محل برگزاری: تهران خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه هاشمی رفسنجانی، بیمارستان قلب شهید رجایی تهران

سالن همایش های هتل قلب  شهید رجایی

اطلاعات تکمیلی:

در این رویداد که با نگاهی متفاوت به سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی و با هدف حذف و یا تقلیل تورش‌های رفتاری برگزار می گردد، جدیدترین و کاربردی‌ترین متدهای بهبود رفتار سرمایه‌گذاری توسط دکتر عادل افخمی، مهندس علی اخوت، ولید هلالات، Michael Covel و … ارائه می گردد.

این رویداد با حضور فعالان و متخصصان بازارهای سرمایه و مالی کشور و با حمایت انجمن مالی ایران و جمع کثیری از نهادهای مالی و شرکت‌های فعال در بازار سرمایه برگزار خواهد شد. همچنین شرایط ویژه ای شامل گواهی نامه انجمن مالی ایران، معرفی به شرکت های اسپانسر جهت جذب و استخدام،اکانت رایگان و خدمات ویژه انیگما، تخفیف ویژه سبدگردانی ترنج و دریافت تخفیف و اعتبار ویژه از سوی “کارگزاری اقتصاد بیدار” می شوند.

دکتر عادل افخمی دکترای مدیریت مالی از دانشگاه علامه طباطبایی ۱۸ سال تجربه و فعالیت در بازارهای مالی و ایران و جهان مدیریت در نهادهای مالی کشور متخصص و مدرس مالی رفتاری و روانشناسی سرمایه‌گذاری

فارغ‌التحصیل MBA با گرایش بانکداری سرمایه گذاری از ایتالیا ۱۵ سال سابقه در تامین مالی بین المللی و مدیریت سرمایه گذاری بیش از ۳.۵ میلیارد دلار در کشورهای امارات و انگلستان.

حامیان رویداد:

toreshmain2

ثبت نام در رویداد

ثبت نام زودهنگام: 2.500.000 تومان

ثبت نام با تخفیف: 3.500.000 تومان

ثبت نام معمولی: 5.000.000 تومان

مسیر یابی از روی نقشه

    سبد خرید