سمینار استاندارد روابط عمومی ایران

اهمیت این کنفرانس را حضور اساتید برجسته ، مدیران، کارشناسان و دانشجویان روابط عمومی عنوان کرد و این کنفرانس به شرکت کنندگان این فرصت را می دهد تا از یک رویداد الهام بخش و تعاملی به منظور آشنایی با مباحث جدید، بروز و کاربردی روابط عمومی و همچنین افزایش مهارت های خود استفاده کنند.

استانداردها نقش کلیدی در موفقیت صنعت ارتباطات ایفا می‌کنند. این همایش به عنوان بستری برای ارائه و بحث در مورد موضوعات مرتبط با استانداردها در زمینه روابط‌عمومی و ‌همچنین ارائه آخرین دستاوردهای این حوزه در دو سال اخیر خواهد پرداخت.

این همایش با هدف ارتقای تصویر سازمانی روابط‌عمومی‌ها، فراهم نمودن فضای مناسب برای تبادل تجارب روابط‌عمومی‌ها، شناسایی و معرفی خلاقیت‌های حرفه‌ای روابط‌عمومی‌ها، ایجاد محیط علمی و آموزشی برای مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی‌ و بسترسازی برای توسعه فعالیت‌های تخصصی روابط‌عمومی‌های کشور در دو بخش “روابط عمومی استاندارد ایران” و”مدیریت بحران در روابط عمومی” برگزار می‌شود.

کمیته برگزاری این همایش ترکیبی از صاحب‌نظران و صاحب‌ منصبان حرفه‌ای و عالی‌رتبه ارتباطات و روابط ‌عمومی را شامل می‌شود که تلاش می‌کنند اقدامات و خدمات الگوساز و باکیفیت را از بین اقدامات و خدمات شناسایی شده یا معرفی شده، انتخاب کنند.

نتايج مطالعات هم نشان مي دهد كه خلاقيت، نوآوری و تمایزی که منجر به “نقطه عطف” می شود يك عنصر مهم در فرایند برنامه ریزی و کاری روابط عمومی است. بنابراین سازمانهايي كه به مردم خدمت ارايه مي دهند بايد روابط عمومي خلاقي داشته باشند و ايجاد روابط عمومي خلاق، به مدير خلاق هم نياز دارد.

امروز ما اگر در عرصه عصر رسانه‌ها شاهد بروز شبکه‌های مجازی و بروز و ظهور آنها هستیم، به دلیل آن است که فضای واقعی و ابررسانه‌ها به وجود آمده‌اند.

بروز و ظهور تکنولوژی‌های نوین ارتباطی و شبکه‌های جدید مجازی و رسانه‌های دیجیتال نقش مهمی در شکل‌گیری افکارعمومی ایفا می‌کنند، چرا که در عصر ترافیک رسانه‌ها و فن ارتباطی خاص قرار گرفته‌ایم و برای انتقال پیام، روابط عمومی‌های یک شاخص بزرگ مدیریتی تلقی می‌شوند.

نکته‌ای که در پایان می‌خواهم به عنوان جمع بندی ارایه کنم این است که روابط عمومي بيش از هر زمان و عرصه ديگري نيازمند و تشنه خلاقيت و نوآوري است. به همين دليل شاغلان روابط عمومي بايد زمان زيادي را به خلاقيت اختصاص دهند.

دوشنبه – 14 آذرماه 1401 – ساعت 8:30

اصفهان ،خیابان جی ابتدای اتوبان شهید آقا بابایی ،مجموعه فرهنگی رفاهی شهروند سالن حافظ‎‎

سمینار استاندارد روابط عمومی ایران

اهداف سمینار

 

  • توسعه و ارتقای توانمندی‌ها و مهارت‌های مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی در حوزه فعالیت‌های خلاقانه و ایده‌پردازی ارتباطی.
  • آشنایی با اصول و استانداردهای خلاقیت و طراحی ایده‌های ناب روابط‌عمومی  و ارائه آثار و تجارب موفق.
  • فرهنگ‌سازی ، تکریم و معرفی نخبگان و الگوهای برتر در حوزه خلاقیت های روابط عمومی و ارتباطات.
  • تبیین نقش تکنولوژی‌های نوین ارتباطی  در توسعه آموزشی در فرآیند خلاقیت و نوآوری.
  • ایجاد فضای رقابتی سالم و شور و نشاط علمی و تعامل بین متخصصان و کارشناسان این عرصه.
  • کمک به تولید، تأمین و ارایه محتواهای فاخر و با کیفیت.
  • به اشتراک‌گذاری و انتقال ایده‌ها و تجربه‌های ناب و متمایز.
  • کسب دانش و راهکارهای عملی برای به حداکثر رساندن فعالیت های ارتباطی و روابط عمومی‌.
  • ارائه جدیدترین دست آوردها وآموزه‌های کارکنان  روابط‌عمومی.
  • ایجاد فرصت‌های ارائه و به کارگیری تجربه‌های موفق و متفاوت در سایر روابط‌عمومی‌ها.

ارتباط با دبیرخانه رویداد

خانم سنگوری: 09028268181 

مرکز آموزش: 09910850364-09305935450

مسیریابی از روی نقشه

  سبد خرید